مشاوره و سفارش

گلدان پلاستیکی چهارگوش :

این نوع گلدان به عنوان یکی از مدل هایی که بیشترین تقاضا را در بازار پلاستیک دارد، شناخته می شود. این گلدان بهترین جایگیری در هر دکوری را دارد و دارای تنوع سایز دهانه بسیار بالا بوده و ارتفاع گلدان نیز متناسب با ابعاد دهنه می باشد تا هنگام جابجایی تحمل وزن خاک خیس را داشته باشد. همچنین در طرح ها و رنگ هایی متناسب با فضاهای اداری و رسمی، فانتزی اتاق کودک، دکوری و رومیزی طراحی و تولید می شود.

گلدان پلاستیکی آجری

گلدان پلاستیکی آویزی :

گلدان های پلاستیکی آویزی از نظر اندازه، وزن کم و قیمت ارزان ایده آل هستند. این گلدان ها اگر از پلاستیک های باکیفیت باشند عمری طولانی دارند، ضمن این که یخ نمی زنند و فاسد هم نمی شوند.

گلدان پلاستیکی کشاورزی:

گلدان پلاستیکی کشاورزی در انواع مدل سطل و جعبه و نشایی توسط دستگاه تزریق پلاستیک طراحی و تولید می شوند و برای نگهداری و پرورش انواع نهال و گیاه گلخانه به کار می روند و دارای تنوع سایز و طرح متفاوت می باشند و به عنوان گزینه ای ارزان برای صاحبان کسب و کار پرورش گل و گیاه به حساب می آیند. 

کیسه کاشت نهال
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی پاساک پلاست با بهره گیری از دانش روز دنیا در تبلیغات و شناسایی نیاز روز مشتری، می کوشد ابتدا به عنوان مشاور بهترین گزینه را در مورد گلدان پلاستیکی مورد نظر مشتری به وی معرفی نماید و سپس با در اختیار قرار دادن همه محصولات که در طرح و رنگ و ابعاد کاملا متفاوت می باشند، سلیقه مشتری خود را شناسایی کند و آگاهانه ترین خرید را برای مشتری خود به ارمغان بیاورد. باور ما این است که تنها با داشتن اطلاعات کافی می توان خریدی خوب انجام داد. می کوشیم اطلاعات کاملی در مورد گلدان پلاستیکی در اختیار شما قرار دهیم تا بهترین گزینه را بتوانید انتخاب کنید.

مسئول فروش: مهندس خانی

شماره تلفن: 09129681455

تماس بگیرید